About me


Martynika jest wielką idelistką, marzycielką, tryska optymizmem i wciąż patrzy na świat przez różowe okulary. Można nazwać ją mianem zagorzałej melomanki, gdyż muzyka wyznacza jej życiowe wojaże.

Sztuka to dziedzina bliska jej sercu. Martynika jest personą złożoną z tysięcy kontrastów. Egoistyczna materialistka stosująca cynizm potrafi uronić łzę wzruszenia i wyciągnąć pomocną dłoń w potrzebie. Choć przebywa w towarzystwie ludzi jest samotnikiem. Fascynuje ją abstrakcja, modernizm i nowoczesne technologie, choć lubi niekiedy zachłysnąć się wonią ciszy i podmuchem leśnego powietrza.

Vogue, Prada i "czerwone podeszwy" powodują, że jej oczy lśnią. Jest oczarowana światem mody. Wciąż dąży do doskonalenia własnego osobistego stylu. Uważa, że każdy dzień jest dobry, by wyglądać... dobrze. Twierdzi, że każdy ustala własne trendy. Pragnie w przyszłości zająć się zawodowo designem i modą. Nie będzie drugą Gabrielą (Chanel), będzie sobą. 


***
  • Jestem prawdziwym smakoszem herbat ! Nie straszny mi żaden smak...
  • Jestem (chyba) uzależniona od lakierów do paznokci. Kiedy widzę w drogerii te malutkie piękne buteleczki z kolorową zawartością serce bije mi szybciej. Mogłabym codziennie zmieniać manicure !
  • Uważam, że należy żyć przyszłością. Przeszłość może zostawiać przepiękne wspomnienia- owszem, ale nie warto jej rozpamiętywać.
  • W każdej minucie przybywają do mnie nowe marzenia. I zastanawiam się wciąż co jest lepsze ? To, że mogę je spełniać czy to, że wciąż mam nowe ? ;)
  • Już w dzieciństwie przebierałam się 3 razy dziennie. Organizowałam pokazy mody, na które robiłam własnoręcznie kreacje ze starych szmatek. Kochałam sukienki i wiecznie robiłam sobie tzw "palemkę" na środku głowy.
  • Oglądając "Wyznania Zakupoholiczki" widzę własną autobiografię...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz. Proszę, nie linkuj swojego bloga- sama chętnie Cię znajdę ! ~Martynika.